Звіт про роботу зі стейкхолдерами за січень 2021 р. по кафедрі спеціальної педагогіки та інклюзії

21 січня 2021 року на кафедрі спеціальної педагогіки та інклюзії ДВНЗ «Донбаський державний педагогічний університет» відбулося засідання робочої групи, відповідальної за оновлення освітньо-професійної програми «Спеціальна освіта» першого (бакалаврського) рівня вищої освіти спеціальності  016 Спеціальна освіта.

На засіданні були присутні: гарант ОПП і члени робочої групи.  Раніше відбулася зустріч із зовнішніми стейкхолдерами.

На засіданні відбулося обговорення важливості оновлення освітньої програми бакалаврського рівня , на що звернув особливу увагу гарант ОПП. Було акцентовано увагу щодо логічного змістового і  практичного наповнення програми, її відповідності  сучасним вимогам сьогодення та запитам спеціальних закладів освіти.

Було внесено пропозиції щодо підвищення ефективності навчального процесу та покращення якості вищої освіти на факультеті спеціальної освіти.

На зустрічі зі стейкхолдерами було розроблено карту стейкхолдерів, тобто їх пропозиції щодо ключових питань впливу на успішну діяльність в процесі підготовки студентів як фахівців високої кваліфікації, а саме: якісна сучасна освіта, саморозвиток студентів та сприятливі умови навчання, якісна програма практичної підготовки щодо набуття педагогічного досвіду, широкий діапазон вибіркових дисциплін в процесі навчання студентів. Ці пропозиції було відображено в рецензіях на освітню програму, які  підготували і надали стейкхолдери.

Гарант освітньої програми –   І.В.Татьянчикова