Участь стейкхолдерів ОП у проведенні заключного засідання кафедри

27 червня на завершувальному засіданні кафедри української мови та літератури були присутні викладачі й гаранти, а також стейкхолдери ОП "Середня освіта (Українська мова і література). Середня освіта (Англійська мова та зарубіжна література)"; "Середня освіта (Українська мова і література). Середня освіта (Мова і література (англійська))". Роботодавці зазначеної освітньої програми - Г.О.Савченко (в.о. директора ЗОШ № 7, учитель англійської та української мови) й О.М.Сулакова (заступник директора з навчальної роботи ЗОШ № 10, учитель української мови та літератури), заслухали звіт про результати державної атестації; повідомлення про підсумки літньої екзаменаційної сесії. Стейкхолдери зазначеної ОП мали змогу оцінити навчально-методичну роботу, внести пропозиції щодо вдосконалення навчального процесу.