Атестація здобувачів зі спеціальностей 071 Облік і оподаткування та 073 Менеджмент

На кафедрі управління та адміністрування факультету гуманітарної та економічної освіти ДДПУ відбулася атестація здобувачів першого (бакалаврського) рівня вищої освіти, які завершують навчання за спеціальностями 071 Облік і оподаткування та 073 Менеджмент.
Цього року атестаційні комісії розпочали свою роботу 24 травня.
Комісія зі спеціальності 071 Облік і оподаткування працювала під головуванням начальника відділу бухгалтерського обліку та звітності, головного бухгалтера Черкаської селищної ради Дриги Наталії Володимирівни. До складу комісії увійшли: доктор педагогічних наук, професор, Набока Ольга Георгіївна, доктор педагогічних наук, доцент Гончар Любов Вікторівна, кандидат педагогічних наук, доцент Яровий Костянтин Олександрович, старший викладач Шнурко Антоніна Миколаївна.
Комісію зі спеціальності 073 Менеджмент очолював заступник начальника Миколаївської військової адміністрації Краматорського району Донецької області Проскунін Володимир Миколайович. Членами комісії були: доктор педагогічних наук, професор, Набока Ольга Георгіївна, доктор педагогічних наук, доцент Гончар Любов Вікторівна, кандидат економічних наук, доцент Крутогорський Ярослав Володимирович, кандидат педагогічних наук, доцент Попова Ганна Василівна.
На відкритті засідань атестаційних комісій зі словами привітання виступили перший проректор ДВНЗ «Донбаський державний педагогічний університет», доктор педагогічних наук, професор Набока Ольга Георгіївна, декан факультету гуманітарної та економічної освіти, доктор педагогічних наук, професор Саяпіна Світлана Анатоліївна та голови комісій – Проскунін Володимир Миколайович та Дрига Наталія Володимирівна. Вони підкреслили важливість цього етапу в житті студентів та побажали їм успішного проходження атестації, впевненості у своїх силах і реалізації професійних амбіцій.
Під час атестації студенти продемонстрували високий рівень знань з фахових дисциплін, вміння застосовувати теоретичні знання на практиці, а також належний рівень аналітичних навичок. Всі студенти успішно пройшли атестацію, що свідчить про якісну підготовку, яку вони отримали на кафедрі управління та адміністрування.
Вітаємо наших випускників з успішним складанням атестації! Бажаємо подальших професійних звершень, натхнення та успіхів у всіх починаннях у мирній Україні!