Викладачі кафедри технологій спеціальної та інклюзивної освіти разом зі стейкхолдерами обговорили ОПП «Спеціальна освіта (Логопедія. Олігофренопедагогіка)»

Обговорення освітньої програми «Спеціальна освіта (Логопедія. Олігофренопедагогіка)» першого (бакалаврського) рівня вищої освіти та освітньої програми «Спеціальна освіта (Логопедія. Олігофренопедагогіка)» другого (магістерського) рівня вищої освіти спеціальності 016 Спеціальна освіта.
28 березня 2024 року у межах роботи професорсько-викладацького складу кафедри технологій спеціальної та інклюзивної освіти з оновлення освітніх програм «Спеціальна освіта (Логопедія. Олігофренопедагогіка)» для першого (бакалаврського) і другого (магістерського) рівнів вищої освіти спеціальності 016 Спеціальна освіта відповідно до стандартів вищої освіти 016 Спеціальна освіта відбулася зустріч із стейкхолдерами, зацікавленими у висококваліфікованих фахівцях з навчання, виховання й корекції розвитку учнів з інтелектуальними порушеннями:
Альоною Борисовою, директором Слов’янської спеціальної школи № 41 Донецької обласної ради,
Маєю Леоновою, директором Костянтинівської спеціальної школи № 32 Донецької обласної ради,
Анастасією Голомисовою, магістранткою спеціальності 016 Спеціальна освіта (у форматі онлайн).
У процесі обговорення змісту освітніх програм особливу увагу було приділено умовам формування визначених стандартами компетентностей та досягнення програмних результатів навчання; надано низку слушних рекомендацій щодо змісту освітніх програм та окремих вибіркових освітніх компонентів, які забезпечує кафедра технологій спеціальної та інклюзивної освіти.
Щиро дякуємо Альоні Вікторівні, Майї Володимирівні та Анастасії за надані рекомендації і зацікавленість до підготовки майбутніх вчителів-дефектологів (вчителів-олігофренопедагогів). Сподіваємося на подальшу плідну співпрацю!