Семінар зі стейкхолдером на факультеті початкової, технологічної та професійної освіти

28 березня на кафедрі природничо-математичних дисциплін та інформатики в початковій освіті відбувся семінар на тему «Безпечний освітній простір: інформаційний, фізичний, психологічний. Досвід ізраїльських шкіл». Поділилася цим украй важливим досвідом стейкхолдерка ОП 013 Початкова освіта, заступниця директора Першотравенського ліцею №2 Дніпропетровської обл. Інна Іванова.
Кафедра давно співпрацює з Інною Богданівною в обговоренні навчальних робочих програм, адже вона є досвідченою вчителькою, медіаексперткою, авторкою курсу для початкової школи «Я у медіапросторі», онлайн-курсу «Медіаграмотність та критичне мислення: від теорії до практики» та авторських уроків на платформі «На урок».
Пані Інна розповіла, як живуть і створюють безпечний освітній простір у навчальних закладах у містах, розташованих поруч із небезпечним сусідом, не тільки викладачам кафедри. Семінар відвідали здобувачі освіти: майбутні вчителі початкової школи – у межах вивчення дисципліни «Медіаграмотність педагога» і майбутні ерготерапевти та реабілітологи з факультету фізичного виховання – у межах дисципліни «Педагогічна ергономіка». Тема викликала жваве обговорення, адже порушені її аспекти є украй значущими для українських шкіл. Наприкінці зустрічі всі дісталися висновку, що, можливо, ми б воліли ніколи не отримувати цих знань, але сьогодення жорстко доводить, що такий досвід ще тільки набуває значущості і буде актуальним ще багато років.
Це не перша зустріч з Інною Івановою й, упевнені, не остання, адже досвід такої фахівчині, шкільної практикині робить співпрацю зі стейкхолдерами плідною й далекоглядною.