Кафедральне засідання зі стейкхолдером

28 березня на кафедрі природничо-математичних дисциплін та інформатики в початковій освіті відбулася робоча зустріч із стейкхолдеркою освітньої програми 013 Початкова освіта, заступницею директора Першотравенського ліцею №2 Дніпропетровської обл. Інною Івановою.
Цього разу зустріч із фахівчинею передбачала обговорення змісту навчальної робочої програми курсу «Медіаграмотність педагога». Викладачка курсу, завідувачка кафедри Тетяна Євтухова, оновила зміст, додавши теми, пов’язані з дотриманням медіагігієни під час війни.
Інна Іванова підкреслила актуальність цього навчального компоненту для ОП «Початкова освіта», зауваживши, що на третьому році військової агресії росії майбутнім учителям дуже важливо розуміти всі механізми інформаційної маніпуляції та її важкі наслідки. Також вона надала практичні інструкції щодо протидії ворожої пропаганди.
В обговоренні було ухвалене рішення щодо проведення бінарного практичного заняття з курсу «Медіаграмотність педагога» зі стейкхолдеркою з актуальних проблем викладання медіаосвіти в школі, адже Інна Іванова є провідною викладачкою із медіаграмотності, авторкою курсу для початкової школи «Я у медіапросторі», онлайн-курсу «Медіаграмотність та критичне мислення: від теорії до практики» та авторських уроків на платформі «На урок».