Звітна конференція з практичної підготовки здобувачів бакалаврського рівня вищої освіти спеціальності 013 Початкова освіта і 013 Початкова освіта (Мистецтво)

26 березня 2024 року на факультеті початкової, технологічної та професійної освіти відбулася звітна конференція з адаптаційної практичної підготовки здобувачів бакалаврського рівня вищої освіти. Студенти 1-го курсу спеціальності 013 Початкова освіта та 013 Початкова освіта (Мистецтво) представили результати свого першого професійного досвіду в межах здобуття обраної професії – учителя початкових класів. Конференцію проведено за участю фахівця-практика зі спеціальності 013 Початкова освіта Наталії Міщенко, яка акцентувала увагу на позитивних аспектах практико орієнтованого навчання майбутніх учителів початкових класів, адже здобувачі вищої освіти мають змогу вже з першого курсу зануритися в професію, зокрема спостерігати за організацією освітнього процесу в початковій школі в умовах дистанційного/змішаного навчання, професійною діяльністю вчителя початкових класів і вдосконалити свої професійні вміння й навички як майбутні вчителі. Н. Міщенко відзначила, що адаптаційна практика позитивно вплинула на формування індивідуальних здібностей студентів, активізацію їхнього професійно-педагогічного інтересу, мотивацію до вдосконалення фахових компетентностей та сприятиме професійній активності в майбутньому.