Участь стейкголдерів у засіданні наукового гуртка «Інноваційні підходи в навчанні іноземних мов на сучасному етапі розвитку освіти».

26.03.2024р. за участю стейкголдера Оксани Анатоліївни Бабенко (директор Слов’янського педагогічного ліцею Слов’янської міської ради Донецької області) було проведено засідання наукового гуртка «Інноваційні підходи в навчанні іноземних мов на сучасному етапі розвитку освіти» для здобувачів другого (магістерського) рівня вищої освіти спеціальності 014 Середня освіта (Англійська мова та зарубіжна література). Тематика заняття: «НУШ – виклики сьогодення в контексті навчання іноземних мов».
Одним із важливих аспектів обговорення було визначення стратегій та методів, що дозволять ефективно поєднати принципи НУШ з вивченням іноземних мов. О.А. Бабенко підкреслила потребу у розробці інноваційних навчальних програм та матеріалів, які враховують специфіку нової української школи, а також сучасні вимоги до вивчення іноземних мов. Це означає перегляд традиційних підходів до навчання та використання прогресивних, інтерактивних методів, які стимулюють зацікавленість та самостійність учнів. О.А. Бабенко зазначила важливість підготовки вчителів до роботи в умовах НУШ, що включає як оволодіння новими методами навчання, так і розвиток компетентностей у сфері міжкультурної взаємодії та використання інноваційних засобів інформаційно-комунікаційних технологій. Водночас було зазначено, що успішна реалізація НУШ у контексті навчання іноземних мов потребує підтримки не лише з боку вчителів та шкільних адміністрацій, а й з боку батьків та громадськості. Тому важливим напрямком роботи стає впровадження системи комунікації з батьками та вивчення їх очікувань та потреб у контексті навчання іноземних мов у НУШ. Зустріч пройшла у форматі жвавої дискусії, обміну думками й досвідом.