Воркшоп «Засоби долання стресу для здобувачів освіти»

06 березня 2024 р. для здобувачів першого (бакалаврського) рівня вищої освіти спеціальності 053 Психологія Донбаського державного педагогічного університету проведено психолого-методичний вебінар на тему: «Формування важливих навичок у здобувачів освіти для подолання стресу». У роботі вебінару взяли участь 98 гостей, серед них: практичні психологи різних громад, здобувачі, представники кафедри психології. Захід був організований методичним центром психологічної служби системи освіти. Наталя Вікторівна Лугінець, в.о. директора Донецького обласного навчально-методичного центру психологічної служби системи освіти, стейкхолдер першого (бакалаврського) рівня вищої освіти до участі у вебінарі запросила студентів спеціальності 053 Психологія, факультету гуманітарної та економічної освіти.
Спікером заходу виступила Матушенко Олена Анатоліївна – методист навчально-методичного центру психологічної служби системи освіти. Під час заходу розкривались питання подолання стресу шляхом формування стресостійкості у здобувачів освіти. Зазначались різні способи адаптації здобувачів освіти до нових умов існування. Визначались фактори та наслідки стресу у здобувачів освіти. Надавались практичні вправи психологам у роботі з дітьми щодо подолання стресу. При виконанні психологічних вправ застосовувався зворотній зв’язок спікера з учасниками заходу. Час пройшов активно та жваво.