Робоча зустріч зі стейкголдерамі щодо оновлення та рецензування пакетів завдань для державної атестації за освітньою програмою «Фізична терапія, ерготерапія» бакалаврського рівня вищої освіти

18 лютого на кафедрі на кафедрі фізичної терапії, фізичного виховання та біології відбулась планова робоча зустріч групи забезпечення та робочої групи спеціальності 227 Терапія та реабілітація зі стейкхолдерами, на якій були присутні: кандидат медичних наук, генеральний директор Комунального некомерційного підприємства «МІСЬКА ЛІКАРНЯ № 3» Краматорської міської ради; Антон Ертуганов, фізичний терапевт реабілітаційного відділення КНП Центральна міська лікарня № 2, м. Дружківка; Ірина Собко, завідувачка відділу «Постава» реабілітаційного центра Євмінова, м. Київ.
На зустрічі обговорили оновлення банку питань для державної атестації, розширення тематики завдань з огляду на КРОК/ЄДКІ. Стейкголдери проаналізували нові тенденції в розвитку спеціальності, наголосили на необхідності впровадження їх у освітній процес, що повинно також відобразитися на відозміненні підходів до атестації, необхідно додати практичний компонент щодо методів фізтерапевтичного втручання, як одне із завдань ДА. Окремо обговорили та проаналізували зміни, які було впроваджено в ОПП «Фізична терапія, ерготерапія» та навчальний план спеціальності 227 Терапія та реабілітація першого (бакалаврського) рівня вищої освіти.
Гарант ОП, професор Владислав Дичко, подякував учасникам зустрічі за роботу, пропозиції та увагу до розвитку спеціальності і підвищення якості освіти; запевнив, що всі думки будуть враховані під час перегляду ОП.