Основи клієнт-центрованої психології К.Роджерса

20 січня 2024 року на факультеті гуманітарної та економічної освіти відбувся онлайн за темою «Основи клієнт-центрованої психології К.Роджерса». Ведучий – Кочарян Олександр Суренович – стейкголдер ОП Психологія другого (магістерського) рівня вищої освіти, доктор психологічних наук, професор, завідувач кафедри психологічного консультування та психотерапії Харківського національного університету ім. В.М. Каразіна, навчальний терапевт та супервізор Української Спілки Психотерапевтів, керівник, навчальний терапевт та супервізор Харківської Майстер-школи клієнтцентрованої психотерапії ім.К.Роджерса. Захід відбувався в рамках навчальних дисциплін кафедри психології для здобувачів спеціальності 053 Психологія.