Дискусія-обговорення реалізації освітніх програм на кафедрі управління та адміністрування

30.01.2024 року на кафедрі управління та адміністрування відбулось дискусійне обговорення якості підготовки здобувачів вищої освіти, орієнтуючись на думку стейкхолдерів (науково-педагогічних працівників та студентів ДВНЗ «ДДПУ», роботодавців, науковців та інших зацікавлених сторін), що дозволить покращити зміст навчальних курсів наступних освітніх програм:
Спеціальність 071 Облік і оподаткування – освітньо-професійна програма «Облік і оподаткування» першого (бакалаврського) рівня;
Спеціальність 073 Менеджмент – освітньо-професійна програма «Менеджмент» другого (магістерського) рівня; освітньо-професійна програма «Менеджмент» першого (бакалаврського) рівня.
Учасники обмінялися думками відносно питання актуалізації змісту освітніх програм, зокрема доцільності внесення змін у їх логічну структуру (комплекс освітніх компонент, послідовність дисциплін, рівень складності, відповідність компетентностей студентів тощо)для врахування сучасних тенденцій у галузі управління та адміністрування, новітніх технологій та вимог роботодавців.
Важливим аспектом стала дискусія щодо покращення методів навчання, з відзначенням необхідності розширення використання інтерактивних форматів, практичних завдань та кейс-аналізів для збільшення практичної компетентності студентів.
Учасники висловили пропозиції щодо підвищення якості практичної підготовки студентів через розширену співпрацю з підприємствами та можливість впровадження дуальної освіти. Підкреслено важливість встановлення системи моніторингу кар'єрного розвитку випускників та інновації в оцінюванні для подальшого вдосконалення зазначених освітніх програм.