Відкрита гостьова лекція на тему: «Сучасні напрямки профілактики серцево-судинних захворювань. Основні принципи кардіореабілітації»

21 лютого відбулася гостьова лекція Сидорчук Лариси Петрівни, доктора медичних наук, завідувача кафедри сімейної медицини Буковинського державного медичного університету, м. Чернівці. Лариса Петрівна провела захоплюючу лекцію на тему: «Сучасні напрямки профілактики серцево-судинних захворювань. Основні принципи кардіореабілітації», яка є актуальною та важливою для здобувачів спеціальності 227 Терапія та реабілітація, а також цікавою у сьогоденні для студентів інших спеціальностей: 014 Середня освіта (Біологія та здоров’я людини) першого та другого рівнів вищої освіти ДВНЗ «ДДПУ», 014 Середня освіта (Фізична культура), НПП факультету, а також усіх бажаючих.
У своїй лекції Лариса Петрівна наголосила на важливості профілактики серцево-судинних захворювань, оскільки вони є основною причиною смертності у світі. Вона повідомила про сучасні напрямки профілактики, які мають вирішальне значення для зниження важкості цих захворювань.
Професорка також розповіла про роль кардіореабілітації у відновленні пацієнтів з серцево-судинними захворюваннями, про сучасні тенденції та програми кардіореабілітації, які призначені для пацієнтів після серцевого нападу, операцій на серці, інфарктів та інших серцевих захворюваннях.
Від імені всіх присутніх, висловлюємо щиру подяку шановній Ларисі Петрівні за захоплюючу та інформативну лекцію, яка надихає нас на дбайливе ставлення до своєго здоров’я, пропагує здоровий спосіб життя!