Онлайн-презентації авторських концепцій підручників

23 лютого 2024 року група забезпечення ОПП Середня освіта (Українська мова і література) (гарант - доц.Падалка Р.М.), стейкголдер освітньої програми Ковальова Наталія Миколаївна, заступник директора з НВР Черкаської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 Черкаської селищної ради, викладачі кафедри української мови й літератури та здобувачі другого (магістерського) рівня вищої освіти освітньої програми денної та заочної форм навчання філологічного факультету взяли участь в обговоренні підручника для 7 класу «Українська мова» (автори – О.М.Семеног та ін.) та зазначили, що мета підручників з української мови загалом - розвиток здатності спілкуватися українською мовою в особистому й суспільному житті; здатності спілкуватися рідною мовою; формування шанобливого ставлення до культурної спадщини; збагачення емоційно-чуттєвого досвіду. Також стейкголдери та здобувачі зауважили, що реалізація ідеї НУШ у підручнику – це формування в учнів здатність аналізувати мовно-літературний матеріал різних рівнів; відшуковувати оптимальні способи розв’язання комунікативних завдань; співпрацювати в парі, спілкуватися під час виконання групових навчальних завдань;дотримуватися культури письма й читання;використовувати запропонований довідковий матеріал;проводити покрокові дослідження. Отже, готуймось відновлювати Україну разом!