Обговорювання змісту курсу «Теорія і методика класичного танцю»

28 лютого в рамках проведення роботи зі стейкхолдерами відбулося засідання кафедри музики та хореографії, присвячене обговорюванню змісту курсу «Теорія і методика класичного танцю». До заходу були залучені члени кафедри та стейкголдери: Образцова К.В. – здобувачка ОП «Початкова освіта», спеціальності 013 Початкова освіта, другого (магістерського) рівня вищої освіти, 2 курс, денне відділення та Кулішов А. В., директор КЗПО «Слов’янська школа мистецтв».
Доповідач — доцент кафедри музики та хореографії, заслужений працівник культури України, Котов В. Г., ознайомив присутніх зі змістом програми, яка детально описує мету, завдання вивчення дисципліни, розповідає на формування яких компетентностей налаштована програма, на досягнення яких результатів спрямована робота в рамках дисципліни «Теорія і методика класичного танцю».
Сподіваємось що саме ця програма буде сприяти формуванню любові і зацікавленості студентів до хореографічної та музичної культури, розвитку їх естетичного смаку, художньо-виконавської, музично-педагогічної майстерності. А все це в свою чергу матиме сприятливий вплив на здатність зберігати і примножувати культурні цінності нашої країни і суспільства.