12.01.2024 року у здобувачів третього (освітньо-наукового) рівня вищої освіти відбувся семестровий екзамен з дисципліни «Теорія і методика професійної освіти». На екзамені були присутні стейкхолдери: Садовий Ілля Миколайович – доктор педагогічних наук, професор, завідувач кафедри технологічної та професійної освіти Центральноукраїнського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка; Стрілець Олександр Іванович – кандидат педагогічних наук, директор Дніпровського центру професійно-технічної освіти, м. Дніпро, які проаналізували відповіді аспірантів та оцінили рівень підготовки до практичної діяльності.
Після екзамену разом із стейкхолдерами було обговорено питання про осучаснення змісту універсальної науково-дослідницької підготовки майбутніх докторів філософії у галузі педагогічних наук зі спеціальності 015 Професійна освіта. Колеги поділилися власним досвідом такої роботи. Результатом заходу стало визначення основних питань, які забезпечать вдосконалення змісту як дисципліни «Теорія і методика професійної освіти», так і інших освітніх компонентів ОНП.