Профорієнтаційна робота зі студентами 4 курсів

Відповідно до освітньої програми «Філологія (германські мови та літератури (переклад включно))» спеціальності 035 Філологія першого (бакалаврського) рівня та навчального плану у 8 семестрі заплановано «Виробничу перекладацьку практичну підготовку» протягом 5 тижнів. Результатом проходження практики будуть звіти студентів та покращені навички перекладу текстів різних жанрів з української мови на англійську і навпаки, з української на німецьку і навпаки, а також усний переклад двома іноземними мовами. Навички, набуті під час проходження практики студенти реалізовуватимуть в подальшій практичній діяльності на посаді викладача, редактора тощо. З огляду на це гарантом відповідної освітньої програми і водночас керівником практичної підготовки (доц. Орел Анна Сергіївна) було організовано зустріч здобувачів із стейкголдером Лемєшевською Аліною Сергіївною (випускник ОП «Філологія (Германські мови та літератури (переклад включно), перша – англійська)»/ спец-ті 035 Філологія, рік вип. 2022), яка поділилася власним досвідом щодо виконання завдань, передбачених програмою практики та можливості використання набутого досвіду на роботі.
Результатом зустрічі стало обговорення пропозицій здобувачів щодо доповнення змісту освітніх компонентів програми з метою поглиблення та розширення необхідних навичок для успішної професійної діяльності. Зокрема, було запропоновано акцентувати більше уваги на спеціалізованому галузевому перекладі під час реалізації освітнього процесу за ОП.