Проведення VIІ Міжнародної науково-практичної інтернет-конференції «Професіоналізм педагога в умовах освітніх інновацій» за участю стейкхолдерів ОП «Початкова освіта»

Онлайнова конференція «Професіоналізм педагога в умовах освітніх інновацій» відбулася 06–07 грудня 2023 року на факультеті початкової, технологічної та професійної освіти. Проведену конференцію присвячено актуальним проблемам у сфері початкової освіти: Нова українська школа: педагогічні інновації в системі початкової та середньої освіти; теорія та практика організації освітнього процесу в закладах дошкільної та позашкільної освіти; теорія та методологія професійної підготовки майбутніх учителів; сучасні тенденції розвитку мистецької освіти; інформаційно-комунікаційні технології в освіті та європейська інтеграція у сфері освіти і науки. Учасники науково-практичної конференції, зокрема стейкхолдери ОП «Початкова освіта» для підготовки здобувачів другого (магістерського) рівня вищої освіти – С. Крапівіна (директорка Слов’янського ЗЗСО № 19), М. Головань (завідувачка методичного кабінету при відділі освіти, культури, сім’ї, молоді та спорту Миколаївської міської ради), В. Стрілець (учителька початкових класів Шандриголівської загальноосвітньої школи Лиманської міської ради), А. Єфіменко (випускниця ОП «Початкова освіта» спеціальності 013 Початкова освіта), – у межах наукової дискусії обговорили низку питань, що стосуються розв’язання професійних завдань і ситуацій у контексті модернізації початкової та професійної освіти, зокрема її розвитку на основі принципів безперервності, доступності, особистісної спрямованості, штучного інтелекту, використання формувального оцінювання, інтегрованого навчання, інновацій у системі початкової та середньої освіти, оптимізації освітнього процесу в НУШ у форматі змішаного/дистанційного навчання, ІКТ в освіті тощо. Проблематика науково-практичної конференції викликала зацікавлення в усіх учасників, що сприяло окресленню концептуальних проблем у сфері освіти і науки та шляхів їхнього подолання.