Зустріч з роботодавцями та випускниками спеціальності освітньої програми «Фізична терапія, ерготерапія»

20 листопада відбулась нарада групи забезпечення спеціальності 227 Терапія та реабілітація з роботодавцями та випускниками спеціальності. Протягом зустрічі обговорювалися нагальні питання необхідності якісної підготовки фахівців з фізичної терапії під час воєнного стану в Україні, безпекові питання, реагування в екстремальних кризових ситуаціях.
Целковська Єлізавета запропонувала поглибити теоретичні знання студентів з фізичної терапії у неврології, додавши у зміст ОК ті питання, які стосуються реабілітації військовослужбовців та внутрішньопереміщених осіб.
Літвіненко Руслан розповів, що нині багато військових із травмами кінцівок потребують протезування та реабілітації. Саме повноцінна реабілітація сприяє ефективному функціонуванню протезів, успішній соціальній реінтеграції та повноцінній фізичній дієздатності, тому слід оновити вміст відповідних ОК у силабусах. Муллахметов Алік теж підкреслив важливість оновлення вмісту відповідних ОК та узагальнив побажання студентів спеціальності 227 «Фізична терапія, ерготерапія» щодо безпекових аспектів очної практичної підготовки, в тому числі клінічних практик з фізичної терапії та ерготерапії. Зазначив, що в таких умовах викладачі застосовують інноваційні методи, інтерактивні методики, що посилює знання студентів. Дичко Данило відмітив необхідність тренінгів та семінарів для викладачів і студентів, які б дозволили адаптувати фізичну терапію до умов воєнного стану та звернув увагу на навчально-методичне забезпечення силабусів освітніх компонентів, наголосив на використанні сучасних рекомендації МОЗ на основі передового європейського та американського досвіду.
Зустріч пройшла в теплій, робочій обстановці, члени групи забезпечення спеціальності подякували випускникам та роботодавцям за час, пропозиції та надані можливості для проходження практичної підготовка для здобувачів вищої освіти спеціальності 227 Терапія та реабілітація.