Нарада зі стейкхолдерамі щодо обговорення актуальності та змісту вибіркових дисциплін освітньої програми «Фізична терапія, ерготерапія»

19 жовтня на кафедрі фізичної терапії, фізичного виховання та біології відбулась нарада групи забезпечення та робочої групи спеціальності 227 Терапія та реабілітація зі стейкхолдерами, на якій були присутні: Олексій Яковленко, директор Комунального некомерційного підприємства «Обласне теріторіальне медичне об'єднання», м. Краматорськ Антон Ертуганов, фізичний терапевт реабілітаційного відділення КНП Дружківська міська лікарня № 2; Харламова Софія та Книш Вероніка студентки 3 та 4 курсу спеціальності 227 Фізична терапія, ерготерапія та НПП кафедри.
Головним питанням на зустрічі було обговорення актуальності та змісту вибіркових дисциплін освітньої програми 227 Фізична терапія, ерготерапія першого (бакалаврського) рівня вищої освіти.
Олексій Вікторович запропонував з метою формування у майбутніх асистентів фізичного терапевта, ерготерапевта повного спектру системи знань, визначених кваліфікаційною характеристикою й спеціальних фахових компетентностей, визначених ОПП, з урахуванням відповідних патологічних станів, що є сферою застосування засобів й методів фізичної терапії, ерготерапії, доповнити цикл дисциплін фахового вибору освітніми компонентами «Страхування, переміщення та позиціонування у фізичній терапії» та «Менеджмент у фізичній терапії».
Ертуганов Антон також запропонував доповнити цикл дисциплін фахового вибору освітніми компонентами «Тестова оцінка дисфункцій в практиці фізичого терапевта» та «Пропедевтика дитячих захворювань».
Харламова Софія та Книш Вероніка запропонували ввести у перелік дисциплін фахового вибору «Основи мануальної терапії».
Нарада пройшла плідно, було накреслено шляхи подальшої співпраці зі стейкхолдерами.