Гостьова лекція на кафедрі філософії, історії та соціально-гуманітарних дисциплін

2 листопада у межах співпраці кафедри філософії, історії та соціально-гуманітарних дисциплін за сприяння Українсько-польського міжнародного центру освіти і науки ДДПУ відбулась гостьова лекція професора історії, продекана історично-педагогічного факультету Вроцлавського університету, викладача Інституту етнології і культурної антропології Ярослава Сирника. Послухати шановного науковця були запрошені і стейкхолдери ОП "Середня освіта (історія)" Буткова Лариса Володимирівна, заступник директора Слов'янського ОЗЗСО, Ніконова Ірина В'ячеславівна, вчитель історії Слов'янської ЗОСШ № 4, а також студенти 1-2 курсів спеціальності "Середня освіта (історія)". Матеріал лекції викликав велике зацікавлення всіх присутніх.