Обговорення якості ОП «Спеціальна освіта (Логопедія. Олігофренопедагогіка)» для здобувачів першого (бакалаврського) рівня вищої освіти спеціальності 016 Спеціальна освіта на засіданні зі стейкхолдерами

Сьогодні, 14 листопада, на факультеті спеціальної освіти відбулася зустріч розробників освітньої (освітньо-професійної) програми «Спеціальна освіта (Логопедія. Олігофренопедагогіка.)» першого (бакалаврського) рівня вищої освіти зі стейкхолдерами. На порядку денному розглядалися питання оновлення окремих компонент освітньої програми, уточнення сфери працевлаштування, розширення складу групи стейкхолдерів. Факультет спеціальної освіти традиційно зберігає міцні звʼязки із керівництвом та педагогічним колективом закладів освіти м. Словʼянська: Словʼянською спеціальною школою № 41, Словʼянською спеціальною школою № 23, КЗ ДНЗ (ясла-садок) № 16 «Рушничок», КЗ «Донецький обласний центр соціально-психологічної реабілітації дітей та молоді з функціональними обмеженнями». Зміни обставин сприяють розширенню звʼязків: і сьогодні до нас долучилися фахівці Саксаганської спеціальної школи Дніпропетровської обласної ради, педагоги якої є здобувачами бакалаврського та магістерського рівнів вищої освіти на факультеті спеціальної освіти ДДПУ. Не залишилися осторонь і наші випускниці та здобувачки, які активно займаються фаховою діяльність у галузі спеціальної освіти.
Дякуємо нашим стейкхолдерам за увагу до освітньої програми «Спеціальна освіта (Логопедія. Олігофренопедагогіка.)», побажання і рекомендації, які вже поступили і ще будуть надходити задля уточнення та вдосконалення її змісту.