Настановча конференція перед початком виробничої перекладацької практичної підготовки (7 сем.) студентів-бакалаврів 4 курсу

Відповідно до освітньої програми «Філологія (германські мови та літератури (переклад включно))» спеціальності 035 Філологія першого (бакалаврського) рівня та навчального плану, на 7 семестр заплановано проведення Виробничої перекладацької практичної підготовки протягом 5 тижнів. З огляду на це гарантом відповідної освітньої програми і водночас керівником практичної підготовки (доц. Орел Анна Сергіївна) було організовано зустріч здобувачів із стейкхолдером Буділовою Олександрою Володимирівною (фахівець/практик з відп. спец.), кандидат філологічних наук, доцент кафедри англійської філології Дніпровського національного університету імені Олеся Гончара.
Метою зустрічі стало обговорення завдань практичної підготовки, Інтернет ресурсів, які бажано використовувати в перекладацькій роботі, а також визначення ймовірних баз практики. Зокрема, було запропоновано розглянути можливість проходження практичної підготовки онлайн в міжнародних, волонтерських та благодійних організаціях для здобувачів, які не мають можливості особисто відвідувати відповідні організації та установи. Було укладено перелік завдань, які рекомендовано включити до програми практики.