13 листопада відбулася гостьова лекція для здобувачів першого (бакалаврського) рівня вищої освіти факультету спеціальної освіти з дисципліни «Корекційна психопедагогіка (дошкільна)». В якості запрошеного фахівця виступила вчитель-дефектолог КЗ ДНЗ (ясла-садок) компенсуючого типу № 16 «Рушничок» Слов’янської міської ради і прочитала лекцію на тему «Організація корекційно-розвиткової роботи у спеціальних закладах дошкільної освіти у дистанційній формі навчання». Цікаву, насичену прикладами із практичного досвіду, доповідь Ірина Василівна доповнювала презентацією авторських напрацювань педагогів закладу, які, до речі, також навчалися на факультеті спеціальної освіти Державного вищого навчального закладу «Донбаський державний педагогічний університет». Було дуже приємно бачити, які цікаві розробки і яскраві заняття проводять сьогодні наші випускники. Дистанційний формат роботи з дітьми із особливими освітніми потребами, з одного боку, створює певні труднощі у проведенні з ними корекційно-педагогічної роботи. Але той матеріал, яким поділилася з нами Горобець Ірина Василівна, переконливо доводить, що інформаційні технології створюють нові можливості в роботі з особливими дітьми і можуть бути потужним ресурсом у їх навчанні та вихованні. Дякуємо за цікавий захід і сподіваємося на подальшу плідну співпрацю!