Настановна конференція з виробничої практичної підготовки здобувачів другого (магістерського) рівня вищої освіти спеціальності 013 Початкова освіта

На факультеті початкової, технологічної та професійної освіти відбулася настановна конференція щодо проходження першого «Інноваційного етапу» практики, що передбачає реалізацію безперервної науково-практичної підготовки здобувачів вищої освіти. У конференції взяли участь запрошені стейкхолдери ОП «Початкова освіта» – В. Стрілець (учителька початкових класів Шандриголівської загальноосвітньої школи Лиманської міської ради, фахівець-практик зі спеціальності 013 Початкова освіта) і С. Крапівіна (директорка Слов’янської ЗОШ І–ІІІ ступенів № 19 Слов’янської міської ради Донецької області), які надали практичних порад щодо організації освітнього процесу в початкових класах НУШ та звернули увагу на важливість інноваційних методів навчання, що активізують освітню діяльність здобувачів початкової освіти на уроках різних галузей знань, у такий спосіб оптимізуючи їхню пізнавальну активність. У межах завдань практичної підготовки стейкхолдери запропонували включити до тем індивідуальних бесід із батьками ті, що стосуються психологічно-емоційної підтримки молодого покоління задля стабілізації їхнього внутрішнього стану в критичних ситуаціях.