Настановча зустріч щодо написання випускної кваліфікаційної роботи здобувачів 1го курсу другого (магістерського) рівня вищої освіти спеціальності 073 “Менеджмент”

12 жовтня 2023 року кафедрою управління та адміністрування за участі стейкголдерів освітньої програми «Менеджмент», зокрема, Р. О. Згоденко С. С. Зімбровського, В. Г. Башкаєва, була організована зустріч та проведена консультація для здобувачів першого (магістерського) рівня вищої освіти спеціальності 073 Менеджмент денної та заочної форми навчання факультету гуманітарної та економічної освіти щодо написання випускних кваліфікаційних робіт.
В.о. зав. кафедри управління та адміністрування, док. пед. наук, доцент, Л.В. Гончар ознайомила здобувачів з основними вимогами до написання випускних кваліфікаційних робіт згідно «Положення про випускні кваліфікаційні роботи в ДДПУ» та методичних рекомендацій до їх написання, розроблених кафедрою управління та адміністрування.
Гарант освітньої програми, док.ек.наук, професор С. В. Коверга ознайомив здобувачів про особливості вибору теми випускної кваліфікаційної роботи, а також про зміст, структуру та етапи її підготовки.
В. Г. Башкаєв звернув увагу здобувачів на дотримання академічної доброчесності при написанні кваліфікаційних робіт.