Атестація здобувачів заочної форми навчання першого (бакалаврського) рівня вищої освіти спеціальності 053 Психологія

31.05.2023 р. на факультеті гуманітарної та економічної освіти ДВНЗ «ДДПУ» пройшла атестація здобувачів першого (бакалаврського) рівня вищої освіти зі спеціальності 053 Психологія освітньої програми Психологія. Атестацію проходили 14 здобувачів заочної форми навчання.
Атестаційна комісія працювала у складі: голова комісії  Саврасов М.В. – доктор психологічних наук, професор кафедри загальної психології ДВНЗ «ДДПУ»; члени комісії: Лугінець Н.В. – в. о. директора комунального закладу «Донецький обласний навчально-методичний центр психологічної служби системи освіти» Департаменту освіти і науки Донецької облдержадміністрації; стейкголдер освітньо-професійної програми «Психологія»; Сергєєва І.В. – кандидат психологічних наук, доцент кафедри психології; екзаменатор: Степаненко Л.В. – кандидат психологічних наук, доцент кафедри психології.
Аналіз результатів іспиту показав, що випускники оволоділи теоретико-практичними навичками та набули якісної спеціальної підготовки, готовність до професійної самореалізації.