Обговорення проєкту ОП «Філологія (германські мови та літератури (переклад включно), перша – англійська»

Гарантом освітньої програми «Філологія (германські мови та літератури (переклад включно), перша – англійська» спеціальності 035 Філологія першого (бакалаврського) рівня доцентом Орел Анною Сергіївною було організовано зустріч робочої групи ОП із стейкголдерами: Буділовою Олександрою Володимирівною (фахівець/практик з відп. спец.), кандидат філологічних наук, доцент кафедри англійської філології Дніпровського національного університету імені Олеся Гончара та Непран Анною Сергіївною (випускник ОП «Філологія (Германські мови та літератури (переклад включно), перша – англійська)»/ спец-ті 035 Філологія, рік вип. 2021), консультант з питань цифрової освіти відокремленого підрозділу іноземної неурядової організації «Представництво Сейв зе Чілдрен Інтернешнл в Україні».
Метою зустрічі стало обговорення проєкту освітньої програми, який було розміщено на сайті ДДПУ, зокрема, низки змін та пропозицій, поданих у таблиці до ОП. Предметом обговорення стали також пропозиції від здобувачів 3 курсу за результатами проходження першої навчальної практичної підготовки за ОП. Стейкголдери та члени робочої групи рекомендували відреагувати на пропозиції здобувачів та врахувати їх у змінах до ОП та в робочих програмах відповідних освітніх компонентів.