Науково-практична конференція як формування цілісної картини світу

18 травня 2023 року на філологічному факультеті Державного вищого навчального закладу «Донбаський державний педагогічний університет» відбулася Всеукраїнська науково-практична конференція студентів і молодих учених «Перспективні напрями сучасної науки та освіти». Разом зі здобувачами другого (магістерського) рівня ОПП «Середня освіта (Українська мова та література)» (гарант – доц.Падалка Р.М.) на секції було запрошено фахівців-практиків, представників роботодавців та стейкголдерів інших закладів освіти, зокрема Матюшину Людмилу Володимирівну, заступника директора Словʼянського педагогічного ліцею, учителя української мови та літератури. Фахівці зі спеціальності «014 Середня освіта (Українська мова і література)» зазначили, що конференція - це поєднання теорії та практики в процесі здійснення викладання та пізнання знань, у педагогічній діяльності. Це обмін новітніми технологіями, які включають інформування про весь освітній процес загалом та інструменти, що використовуються вчителями в подальшій роботі ЗЗСО. Прилюдні виступи допомагають реально формувати в умовах природного педагогічного процесу методичну рефлексію, коли для здобувача предметом його роздумів стають засоби та методи власної педагогічної діяльності, процеси вироблення та прийняття практичних рішень.