Участь стейкголдерів ОПП "Середня освіта (Українська мова і література)" першого (бакалаврського) рівня у Всеукраїнській науково-практичній конференції «Перспективні напрямки сучасної науки та освіти». Рецензування ОПП

У рамках реалізації плану роботи зі стейкголдерами, представники роботодавців, вчителі-практики та здобувачі взяли участь у науково-практичній конференції «Перспективні напрямки сучасної науки та освіти». За результатами доповідей підготовлено публікації стейкголдерів одноосібно або у співавторстві з викладачами кафедри української мови та літератури у збірниках тез у контексті тематики конференцій. Відповідно до плану роботи секційних засідань було проведено круглий стіл. Під час заходу здобувачі мали можливість зустрітися та поспілкуватися зі стейкголдерами. Гарантом освітньої програми доц. Лисенко Н.В. було розкрито особливості змісту Проєкту освітньої програми (розміщено на сайті університету), представлено певні зміни в переліку вибіркових освітніх компонентів ОП, що пов’язано з метою підсилити рівень фахової підготовки здобувачів. Зовнішній стейкголдер Самохвалова Людмила Віталіївна (заступник директора Словʼянського педагогічного ліцею з наукової роботи) висловила цілком позитивну оцінку цим оновленням та надала свої пропозиції щодо модернізації освітньої програми. Здобувачі поділилися своїми спостереженнями щодо змісту ОП, форм організації освітнього процесу відповідно до Положень ДДПУ, зокрема формування індивідуальної траєкторії. Напрацьовані пропозиції будуть використані у процесі подальшого поліпшення ОП, що дозволить врахувати запити стейкголдерів та здобувачів відповідно до актуальних для сучасного ринку праці фахових компетентностей.