Твоя кар’єрна перемога. Нові можливості

У рамках співпраці кафедри психології зі Слов’янським міським центром зайнятості 30 травня 2023 року проведено Сезонну ресурсну майстерню профорієнтації «Твоя кар’єрна перемога. Нові можливості» для співробітників ДВНЗ Донбаський державний педагогічний університет. Організатор і ведуча заходу Глущенко Світлана Іванівна – начальник відділу активної підтримки безробітних Слов’янського МЦЗ, стейкголдер освітньо-професійної програми Психологія другого (магістерського) рівня вищої освіти спеціальності 053 Психологія та співорганізатор, завідувач кафедри психології, професор Мелоян Анаіт Едуардівна. На заході були присутні викладачі та співробітники кафедр педагогіки вищої школи, управління та адміністрування, педагогіки, загальної психології, практичної психології.
Роботу майстерні розпочав Моргун Володимир Федорович, кандидат психологічних наук, професор кафедри психології, почесний професор Полтавського національного педагогічного університету імені В.Г.Короленка. Своєю докладною доповіддю на тему «Методика багатовимірного аналізу досягнень оптанта з метою профілювання освіти та профорієнтації» спікер розкрив значимість спільних завдань у сфері профорієнтації та науки для майбутнього розвитку суспільства нашої держави.
Фахівець СМЦЗ Олена Шевченко торкнула тему ринку праці в період військового стану. Спікер зазначила, що у переліку актуальних професій однією з головних є спеціальність психолога. Дана спеціальність дуже актуальна на ринку праці та має великий спектр місць працевлаштування.
Поліна Лоіш – фахівець СМЦЗ, випускниця ДВНЗ Донбаський державний педагогічний університет спеціальності 053 Психологія, ознайомила присутніх про соціальні мережі, як одні з найбільш ефективних джерел пошуку роботи й теперішніми нормами оформлення резюме.
Інформативною та детальною була тема доповіді фахівця СМЦЗ Ірини Долбіліної про нові можливості навчання – ваучери. Бутиріна Марина Володимирівна заступник відповідального секретаря приймальної комісії ДДПУ активно доєдналася до дискусії зі спікером та запропонувала варіанти більш плідної співпраці в даній темі, як для інформування майбутніх здобувачів, так і для підвищення кваліфікації колективу університету. Відкриваємо нові можливості для удосконалення.