Участь викладачів кафедри ФТФВБ у заході стейкхолдерів – Донецького обласного еколого-натуралістичного центру

1 травня 2023 року підбито підсумки обласного етапу Всеукраїнського конкурсу «Земля – наш спільний дім», що проводився Донецьким обласним еколого-натуралістичним центром. До роботи журі конкурсу в рамках співпраці зі стейкхолдерами долучились викладачі кафедри фізичної терапії, фізичного виховання та біології, доценти І.Ю. Курільченко та О.А. Дичко.
Мета конкурсу – підвищення рівня еколого-просвітницької та природоохоронної діяльності учнівських колективів екологічної просвіти закладів загальної середньої та позашкільної освіти. У конкурсі взяли участь 11 команд з 10 територіальних громад Донецької області.
На Конкурс були представлені відеозаписи виступів колективів екологічної просвіти на тему «Луки мого дитинства»: презентації еколого-просвітницької та природоохоронної діяльності колективу та творчі виступи. Переможцем конкурсу стала команда «Ніка», вихованці Донецького обласного еколого-натуралістичного центру (Олександрівська ТГ). Виступ колективу спрямовано для участі у Всеукраїнському етапі конкурсу «Земля – наш спільний дім», а наші викладачі отримали подяки від Екоцентру за плідну й ефективну роботу у складі журі.