Секційне засідання кафедри управління та адміністрування у рамках роботи Всеукраїнської науково-практичної конференції «перспективні напрями сучасної науки та освіти»

18 травня 2023 року на кафедрі управління та адміністрування факультету гуманітарної та економічної освіти ДДПУ відбулось секційне засідання у рамках Всеукраїнської науково-практично конференції «Перспективні напрями сучасної науки та освіти». У заході брали участь студенти, магістранти, стейкголдери та наукова спільнота. Жваве обговорення викликали актуальні теми сьогодення, такі як: післявоєнна відбудова країни, розвиток та сучасний стан бізнесу та підприємств, фінансова грамотність суспільства та багато інших. Обмін поглядами між науковцями та практиками, а також інноваційні ідеї здобувачів сприяють реалізації потенціалу молодого покоління фахівців у такий важкий та історичний час для нашої країни!
За матеріалами конференції опубліковано збірку наукових праць факультету гуманітарної та економічної освіти.