Всеукраїнська науково-практична конференція викладачів і здобувачів вищої освіти Донбаського державного педагогічного університету, вчителів та учнів закладів загальної середньої освіти, працівників закладів позашкільної освіти «Перспективні напрями суча

18.05.23р. за участю стейкголдерів ОПП Середня освіта (Мова і література (англійська)) другого (магістерського) рівня вищої освіти Оксани Анатоліївни Бабенко (директор Слов’янського педагогічного ліцею Слов’янської міської ради Донецької області), Євгенії Анатоліївни Луганцової (учитель англійської та німецької мов (вища кваліфікаційна категорія, учитель-методист) Лиманської ЗОШ І-ІІІ ст. № 3 Лиманської міської ради Донецької області) та Ірини Миколаївни Мирик (учитель англійської та німецької мов Слов’янської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №5 Слов’янської міської ради) розпочала роботу секція кафедри германської та слов’янської філології в межах Всеукраїнської науково-практичної конференції викладачів і здобувачів вищої освіти Донбаського державного педагогічного університету, вчителів та учнів закладів загальної середньої освіти, працівників закладів позашкільної освіти «ПЕРСПЕКТИВНІ НАПРЯМИ СУЧАСНОЇ НАУКИ ТА ОСВІТИ». У роботі секції взяли участь викладачі ДВНЗ «ДДПУ», молоді вчені ДВНЗ «ДДПУ», аспіранти та докторанти ДВНЗ «ДДПУ», здобувачі ДВНЗ «ДДПУ» та представники інших закладів освіти України. Представлені доповіді розкрили актуальні тематичні напрямки, проблемні аспекти та перспективи наукових досліджень з германської та слов’янської філології, загального мовознавства, теорії перекладу, методики викладання іноземних мов, зарубіжної література з методикою викладання. Стейкголдери ОПП Середня освіта (Мова і література (англійська)) другого (магістерського) рівня вищої освіти представили змістовні та ґрунтовні доповіді з актуальних для майбутніх вчителів питань: «ПЛАТФОРМА ALTSPACEVR – НОВІ МОЖЛИВОСТІ В УМОВАХ ДИСТАНЦІЙНОГО НАВЧАННЯ» (Є. А. Луганцова), «ОРГАНІЗАЦІЯ РОБОТИ ЄВРОКЛУБУ В ЗАКЛАДАХ ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ» (О. А. Бабенко), «СУЧАСНИЙ УРОК ІНОЗЕМНОЇ МОВИ У КОНТЕКСТІ КОМПЕТЕНТНІСНОГО ПІДХОДУ» (І. М. Мирик). Представлення учасниками конференції результатів власних досліджень, їх обговорення сприяло збагаченню новими ідеями і отриманню стимулу до подальшої наукової праці.