Всеукраїнська науково-практична конференція студентів і молодих учених «Перспективні напрямки сучасної науки та освіти» Секція: «Здоров'я, фізичне виховання, біологія»

18 травня на кафедрі фізичної терапії, фізичного виховання та біології відзначили День вишиванки та провели Всеукраїнську науково-практичну конференцію студентів і молодих учених «Перспективні напрямки сучасної науки та освіти». На конференцію були запрошені і привітали членів кафедри і студентів наші стейкхолдери: Олексій Яковленко, (директор Комунального некомерційного підприємства «Обласне теріторіальне медичне об'єднання», м. Краматорськ.); Микола Бакланов, торакальний хірург вищої категорії Комунального підприємства «Дніпровський обласний клінічний онкологічний диспансер» Дніпропетровської обласної ради; Ірина Собко, завідувачка відділу «Постава» реабілітаційного центра Євмінова у м. Київі; Тетяна Горєлікова, завідувачка міського методичного кабінету Слов’янської міської ради Донецької області; Лариса Кузьминська, вчитель біології ЗОШ №12 м. Слов'янська; Олексій Погребняк та Костянтин Курячий, наукові співробітники Регіонального ландшафтного парку «Краматорський».
Основні напрямки роботи секції «Здоров'я, фізичне виховання, біологія»: «Оптимізація фізичного виховання студентів на засадах програмованого підходу», «Вивчення адаптаційних реакцій організму, що формуються під впливом різноманітних факторів природи та суспільства». Керівник секції – доктор біологічних наук, професор Владислав Дичко.
Свої наукові доробки презентували студенти 2, 3 та 4-го курсів першого (бакалаврського) рівня вищої освіти за спеціальностями 014 Середня освіта (Біологія та здоров’я людини) та 227 Фізична терапія, ерготерапія разом зі своїми науковими керівниками. Особливо хочеться відзначити такі цікаві роботи: Юлії Маслової, студентки 4 курсу спеціальності 014 Середня освіта (Біологія та здоров’я людини) з доповіддю на тему: «Онлайн-навчання як форма сучасного навчання з використанням комп’ютерних і телекомунікаційних технологій» (наук. керівник – доц. Ірина Курільченко); Вероніки Книш, студентки 3 курсу спеціальності 227 Фізична терапія, ерготерапія з доповіддю на тему: «Вплив комплексу реабілітаційного фізичного виховання на абсолютну і відносну кількість основних популяцій імунокомпетентних клітин периферичної крові дітей з патологією зору» (наук. керівник – доц. Олена Дичко); Софії Харламової, студентки 2 курсу спеціальності 227 Фізична терапія, ерготерапія з доповіддю на тему: «Основні аспекти травматичних пошкоджень в умовах війни в Україні» (наук. керівник – доц. Юлія Клименко); Наталії Шевандо, студентки 4 курсу спеціальності 227 Фізична терапія, ерготерапія з доповіддю на тему: «Рівень точності рухів у сліпих та слабкозорих дітей віком 7-10 років» (наук. керівник – професор Владислав Дичко).
Наукова онлайн-подія пройшла в атмосфері плідної співпраці, результативно, продуктивно та ефективно. Дякуємо всім за участь!!!