Обговорення освітньо-наукової програми «Освітні, педагогічні науки» та освітньо-професійної програми «Педагогіка вищої школи» зі стейкголдерами

На кафедрі педагогіки вищої школи факультету гуманітарної та економічної освіти ДВНЗ Донбаський державний педагогічний університет триває робота з удосконалення ОНП Освітні, педагогічні науки та ОПП Педагогіка вищої школи. 06.04.2023 р. відбулась зустріч робочої групи. В обговоренні взяли участь: гарант ОНП проф. Саяпіна Світлана Анатоліївна, гарант ОПП проф. Топольник Яна Володимирівна, викладачі кафедри ПВШ, стейкголдери: директор Комунального закладу «Покровський педагогічний коледж» к.пед.н. Олійник Олена Іванівна, в.о. ректора Донецького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти (м. Краматорськ) к.пед.н., доц. Бурцева Юлія Олександрівна, директор Слов’янського багатопрофільного регіонального центру професійної освіти імені П.Ф. Кривоноса Гусейнов Самандар Надирович, директор Слов’янського енергобудівного фахового коледжу Турка Віктор Миколайович, директор Державного закладу професійної освіти «Сіверський професійний ліцей» Стиранець Володимир Іванович, здобувач 1 курсу другого (магістерського) рівня вищої освіти Завалій Єлизавета Сергіївна та здобувач 4 курсу третього (освітньо-наукового) рівня вищої освіти Іотковська Марина Олександрівна.
Учасники засідання обговорювали забезпечення можливості формування індивідуальної освітньої траєкторії навчання та вільного вибору тем магістерських і дисертаційних досліджень. Надійшли пропозиції щодо систематичного проведення консультацій з майбутніми вступниками та здобувачами 1 курсу магістратури та аспірантури щодо інформування та розʼяснення особливостей побудови власної освітньої траєкторії для ефективної майбутньої професійної діяльності.