Професійна підготовка здобувачів другого (магістерського) рівня вищої освіти зі спеціальності 013 Початкова освіта через проведення гостьових лекцій

На факультеті початкової, технологічної та професійної освіти відбулася гостьова онлайн-лекція на тему «Гендерна рівність як перспектива розвитку українського суспільства» для здобувачів магістерського рівня вищої освіти в межах дисципліни «Гендерна ідентичність здобувача освіти» (викладач – к. філол. н., доц. кафедри теорії і практики початкової освіти Помирча С. В.). Стейкхолдерка – д. п. н., проф. КЗ «Харківська гуманітарно-педагогічна академія», фахівчиня з програмного напряму ГО «ЕдКемп Україна», сертифікована тренерка та експертка з недискримінації в освіті МОН України – Рассказова Ольга Ігорівна розкрила нагальні питання окресленої проблеми, зокрема звернула увагу на Стратегію впровадження гендерної рівності у сфері освіти, особливості гендерної ідентичності, гендерні стереотипи, гендерну нерівність, гендерний розвиток тощо. Гостьова лекція пройшла в дружній атмосфері та сприяла активному обговоренню її ключових аспектів. Стейкхолдерка проф. О. Рассказова наголосила на доцільності проведення такої гостьової лекції, що формує культуру дискусії здобувачів, учить їх порівнювати, аналізувати та сприймати всебічно одне й те саме явище, що насамперед має позитивний результат для здобуття якісної вищої освіти.