Міжнародний досвід у процесі академічної мобільності

21 квітня 2023 р. у межах міждисциплінарних зв’язків кафедри української мови та літератури Донбаського державного педагогічного університету та Dipartimento di Filologia, Letteratura e linguistica dell'Università di Pisa Italia з метою проведення низки гостьових лекцій, де викладачі та студенти цих ЗВО охоче ділитимуться своїм досвідом у межах співпраці наших навчальних закладів, пройшла гостьова лекція з польської літератури (Giovanna Tomassucci, professore, Pisa, Italia). Виступ професора Джованни Томассуччі «Творчість Віслави Шимборської» зацікавив не лише здобувачів та викладачів філологічного факультету, але й стейкхолдерів, практиків зі спеціальностей другого (магістерського) рівнів за ОПП «Середня освіта (Українська мова та література)» (гарант освітньої програми доц.Падалка Р.М.) – заступника директора з НВР Черкаської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 Черкаської селищної ради Ковальову Наталію Миколаївну. Такий досвід уможливлює забезпечити загальні та спеціальні (фахові) компетентності здобувачів за відповідними спеціальностями, зокрема вибіркових дисциплін блоку «Πольська мова».