Участь стейкхолдерів у восьмій всеукраїнської заочної науково-практичної конференції «Горбачуківські студії». Залучення до створення навчальних планів.

У квітні в межах проведення Горбачуківських студій на філологічному факультеті роботодавцями - Ганною Олександрівною Савченко, в.о. директора ЗОШ № 7 м. Слов'янська та Оленою Миколаївною Сулаковою, заступником директора з навчальної роботи ЗОШ № 10 м. Слов'янська - стейкхолдерами ОПП "Середня освіта (Українська мова і література). Середня освіта (Мова і література ( англійська))" першого (бакалаврського) рівня - було проведено онлайн-зустріч студентів із учнями вищезазначених шкіл, де присутні мали змогу ознайомитись із життєвим і творчим шляхом фундатора філологічного факультету, його відомими випускниками. Зазначимо, що заходи подібного спрямування сприятимуть кращій підготовці здобувачів зазначеної ОПП. Також під час зустрічі обговорили питання вдосконалення навчальних планів денної і заочної форм роботи, затвердили перелік вибіркових компонентів.