Вебінар з актуальних питань організації навчання у новій українській школі за участі представників академічної спільноти і професіоналів-практиків

19 квітня 2023 року на факультеті фізичного виховання ДДПУ у рамках педагогічної практики здобувачів ОП «Середня освіта (Біологія та здоров’я людини)» першого (бакалаврського) рівня відбувся вебінар з актуальних питань вивчення у новій українській школі предметів соціальної і здоров’язбережувальної галузі.
Захід почався з інтерактивної лекції Поуль Валентини Станіславівни, кандидата психологічних наук, завідувачки кафедри психології та розвитку особистості Донецького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти, на тему «Формування компетентностей на уроках соціальної та здоров’язбережувальної освітньої галузі». Другою взяла слово Ковальова Тетяна Георгіївна, методист ДоноблІППО, з доповіддю «Професійна орієнтація в Новій українській школі засобами інтегрованого курсу «Здоров’я, безпека та добробут».
Корисна та своєчасна інформація, науково обґрунтовані міркування, методичні поради та професійні настанови від спікерок стануть важливою частиною компетентностей майбутніх учителів біології та основ здоров’я, яким саме й доведеться викладати учням базової школи інтегровані предмети соціальної і здоров’язбережувальної галузі НУШ.