Молодiжнi субкультури - як не потрапити до тенет

20 квітня 2023 року відбувся семінар "Молодiжнi субкультури - як не потрапити до тенет" для здобувачів спеціальності 053 Психологія факультету гуманітарної та економічної освіти. Організаторами заходу виступили стейкголдер освітньої програми Психологія другого (магістерського) рівня вищої освіти, завідувачка психологічного центру та соціальної роботи управління освіти Костянтинівської територіальної громади Тетяна Адамівна Кайоткіна та завідувачка кафедри психології, гарант освітньої програми Психологія другого (магістерського) рівня вищої освіти, проф. Анаіт Едуардівна Мелоян.
Трансформація світу впливає на різні сфери життєдіяльності суспільства. Особливо це стосується молодого покоління. Саме тому, були розглянуті актуальні питання особливостей субкультур, причини їх виникнення та умови профілактики вступу підлітків до агресивних молодіжних субкультур. Тетяна Адамівна презентувала детальні матеріали для подальшої роботи магістрів-психологів з даної проблеми. Також стейкголдер й учасники семінару активно оговорили умови та можливості працевлаштування в психосоціальні центри системи освіти.