Співпраця кафедри психології зі спеціалістами Слов’янського міського центру зайнятості

17 квітня 2023 року проведено онлайн заняття в рамках дисципліни Теорія та практика психокорекційної роботи, організоване проф. Мелоян Анаіт Едуардівною спільно із Глущенко Світланою Іванівною - начальником відділу активної підтримки безробітних Слов’янського МЦЗ, стейкхолдером освітньої (освітньо-професійної) програми Психологія для здобувачів другого (магістерського) рівня вищої освіти спеціальності 053 Психологія.
З докладом на тему: «Можливості пошуку роботи онлайн» виступила Лоіш Поліна Олексіївна – фахівець СМЦЗ, випускниця ДВНЗ Донбаський державний педагогічний університет спеціальності 053 Психологія. Здобувачі були інформовані про найбільш ефективні джерела з пошуку роботи та оформлення власного резюме.
Також поділилася досвідом співпраці зі Слов’янським міським центром зайнятості підприємець Семенець Поліна. Вона розповіла про складнощі та переваги різних програм роботи сьогодення.