Настановча конференція з виробничої клінічної практики для здобувачів вищої освіти 4 курсу спеціальності 227 Фізична терапія, ерготерапія

13 квітня відбулася настановча конференція з виробничої клінічної практики для здобувачів першого (бакалаврського) рівня вищої освіти 4 курсу спеціальності 227 Фізична терапія, ерготерапія. На зустічі був присутній випускник спеціальності, професіонал-практик Антон Ертуганов, який працює фізичним терапевтом у реабілітаційному відділенні КНП Дружківска міська лікарня No 2, яка є базою практики для здобувачів спеціальності. Антон Саїдович привітав студентів з початком практики, дав настановчі рекомендації, підтримку, поділився особистим досвідом проходження практичної підготовки.
Керівник пактики, доцентка Юлія Клименко, ознайомила студентів з програмою практики, з компетентностями та програмними результатами навчання, методами та формами контролю, критеріями оцінювання, документацією яка є необхідною для опрацювання, плануванням практичної підготовки і формами звітності. Разом із студентами було обговорено та визначено цілі та задачі виробничої клінічної практики, а також підготовку до звітної конференції та захисту практики. Також зазначили необхідність накопичення практичного матеріалу для створення особистої бази практичних знань і навичок.
Керівники виробничої клінічної практики побажали здобувачам успіхів та професійного зростання.