Створення освітньої програми як результат аналізу потреб ринку освітніх послуг

23 березня 2023 року на філологічному факультеті Державного вищого навчального закладу «Донбаський державний педагогічний університет» відбулася зустріч зі здобувачами другого (магістерського) рівня ОПП «Середня освіта (Українська мова та література)» (гарант – доц.Падалка Р.М.), на яку було запрошено фахівців-практиків, представників роботодавців та стейкголдерів інших закладів освіти, зокрема Матюшину Людмилу Володимирівну, заступника директора Словʼянського педагогічного ліцею, учителя української мови та літератури. Фахівці зі спеціальності «014 Середня освіта (Українська мова і література)» висловили особливе зацікавлення в процесі аналізу потреб на ринку освітніх послуг, консультацій з роботодавцями, студентами й представниками академічної спільноти. Така компіляція уможливить розроблення, організацію, координацію співробітництва з питань освіти та науки між закладами вищої та середньої освіти. Викладачі університету запропонували здобувачам вибіркові ОК для опанування загальних засад методології наукової та професійної педагогічної діяльності, формування загальних та спеціальних компетентностей, достатніх для ефективного розв’язування стандартних і нестандартних комплексних проблем у професійній педагогічній діяльності вчителя середньої профільної та вищої школи.