Роль дисципліни «Основний музичний інструмент» в формуванні музично-педагогічної майстерності студентів

21 лютого в рамках проведення роботи зі стейкхолдерами відбулося засідання кафедри музики та хореографії, присвячене обговорюванню навчальної дисципліни «Основний музичний інструмент». До заходу були залучені члени кафедри та стейкголдери (Кутакова А. О. — здобувачка ОП «Початкова освіта», спеціальность 013 — Початкова освіта, другого (магістерського) рівня вищої освіти, 2 курс, денне відділення. Телятникова Л.Г. — учителька початкових класів
Слов*янської загальноосвітньої школи 1-3 ступенів №12 Слов*янської міської ради Донецької області, старший вчитель вищої категорії). Доповідач — Чугай С. М. ( ст. викладач кафедри музики та хореографії) ознайомив присутніх зі змістом програми, яка детально описує мету, завдання вивчення дисципліни, розповідає на формування яких компетентностей налаштована програма, на досягнення яких результатів спрямована робота в рамках дисципліни «Основний музичний інструмент». Сподіваємось що саме ця програма буде сприяти формуванню любові і зацікавленості студентів до музичної культури, розвитку їх естетичного смаку, художньо-виконавської, музично-педагогічної майстерності. А все це в свою чергу матиме сприятливий вплив на здатність зберігати і приумножувати культурні цінності нашої країни і суспільства.