Залучення стейкхолдерів до участі у наукових дослідженнях студентів факультету

Протягом листопада 2022 року на фізико-математичному факультеті ДДПУ було залучено стейкхолдерів ОП (які реалізуються на бакалаврському та магістерському РВО) до участі у наукових дослідженнях студентів факультету в якості рецензентів наукових публікації здобувачів ВО, апробація яких відбувалась в межах VI Всеукраїнської Інтернет-конференції «Технології електронного навчання» TeXeL-2022 (4 листопада 2022 р.).
За результатами зазначеної роботи стейкхолдерами (з числа представників роботодавців та фахівців-практиків) Величком В.Є., Федоренко О.Г., Кайдан Н.В., Стьопкіним А.В., Топольник Я.В., Кадубовським О.А. та Зимою О.Г. було прорецензовано 5 статей (К.Д. Ковальової, А.М. Сагай, К.А. Яніної та Н.В. Ткаченко, Є.С. Олійник, І.В. Зінченко), які опубліковано у науковому електронному виданні «Технології електронного навчання» (№6, 2022 р., ISSN 2709-84000), рекомендованого до опублікування рішенням вченої ради фізико-математичного факультету ДДПУ (протокол № 3 від 24.11.2022 р.).