На кафедрі германської та слов’янської філології відбулися захисти магістерських кваліфікаційних робіт

З0 грудня на кафедрі германської та слов’янської філології відбувся захист кваліфікаційних робіт здобувачів другого (магістерського) рівня вищої освіти зі спеціальності 035 Філологія денної та заочної форми у форматі онлайн-захисту.
Із теплими побажаннями успіхів привітали здобувачів проректор з наукової роботу – доктор педагогічних наук, професор Набока Ольга Георгіївна, декан філологічного факультету – кандидат філологічних наук Наталія Іванівна Овчаренко.
Магістранти засвідчили високий рівень теоретичної та практичної підготовки, показали вміння та компетентності, які визначають профіль фахівця з документознавства та інформаційної діяльності.
Голова атестаційної комісії доктор педагогічних, професор кафедри практичної психології Еліна Анатоліївна Панасенко, а також члени атестаційної комісії к. філол., доцент В. В. Роман; к. пед. н., доцент Г. І. Капніна високо оцінили наукові дослідження магістрантів, відзначили чіткість викладу думок, актуальність і практичну значущість одержаних результатів.
У складі комісії працювали, крім викладачів кафедри, О. О. Балабан, к. філол. н., доцент кафедри загального мовознавства і германістики Національного педагогічного університету ім. М. П. Драгоманова (м. Київ), стейкголдер ОП.
Здобувачі вищої освіти гідно представили результати своїх наукових пошуків, ґрунтовно осмислили важливі для сучасного перекладознавства й лінгвістики проблеми.
Пишаємося нашими здобувачами вищої освіти, які відсьогодні матимуть освітню кваліфікацію магістр філології за спеціалізацією 035 Філологія (германські мови та літератури (переклад включно) (перша-англійська)).