Співпраця зі стейкхолдером

20.12.2022 року доценткою кафедри соціальної роботи Коношенко Н.А. було проведено практичне заняття зі здобувачами другого курсу спеціальностей 231 Соціальна робота та 232 Соціальне забезпечення з дисципліни «Основи профілактично-реабілітаційної роботи» на тему: «Особливості використання різних видів арттерапії в роботі з вихованцями центрів соціально-психологічної реабілітації дітей» за участю стейкхолдера Марини Станіславівни Сікало – заступниці директора з виховної роботи школи Санаторно-оздоровчого центру соціальної реабілітації «Смарагдове місто» с. Соснове Донецької області.
Під час зустрічі стейкхолдер детально розкрила особливості роботи реабілітаційного центру та види й організацію арттерапевтичних занять із вихованцями.