Майстер-клас на тему: «Казкотерапія як метод розвитку креативного мислення та соціального прогнозування»

22.11.2022 року у рамках співпраці зі стейкхолдерами для викладачів та здобувачів вищої освіти педагогічного факультету (спеціальності 053 Психологія (ОП «Практична психологія»), 012 Дошкільна освіта, 231 Соціальна робота) був проведений майстер-клас на тему: «Казкотерапія як метод розвитку креативного мислення та соціального прогнозування».
Ведуча – кандидат психологічних наук, доцент, завідувачка кафедри психології розвитку Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаніка – Оксана Григорівна Паркулаб.
Під час роботи майстер-класу було розкрито сутність казкотерапії як одного із видів арттерапії, який, використовуючи метафоричний ресурс казки, сприяє розвитку самоусвідомлення людини та допомагає у пошуку рішення проблемних ситуацій. Також здобувачі ознайомились з інтерактивним методом навчання ефективно мислити «Шість капелюхів мислення» (автор Едвард де Боно) та попрактикувались в його застосуванні у роботі.