Інтерактивні технології на допомогу майбутнім вихователям

23 листопада на кафедрі дошкільної освіти разом зі стейкхолдерами та здобувачами вищої освіти 3 та 4 курсу спеціальності «Дошкільна освіта. Початкова освіта» відбулося спільне проведення практично-семінарського заняття на тему «Використання інтерактивних технологій у підготовці дітей до умов НУШ».
Стейкхолдери Полєва Юлія Едуардівна (заступник директора комунального закладу освіти «Навчально-виховний комплекс 4» середня загальноосвітня школа - дошкільний навчальний заклад (дитячий садок)» Дніпровської міської ради) та Боднарчук Інесса Олександрівна (заступник директор ЗОШ № 1 м. Слов’янськ) підготували змістовні доповіді-презентації щодо власного досвіду з означеної проблеми. Так, учасники семінарського заняття познайомилися з особливостями ведення інтерактивних дошок, програмою «Storyjumper», різноманітністю інтерактивних ігор та вправ.
Викладачі кафедри та студенти мали змогу поставити запитання щодо особливостей кожної технології.
Кожен учасник поповнив свою скарбничку знань новими цікавими матеріалами, які буде використовувати у подальшій роботі.